Inloggen

banner 3origineel20170118

bannerschapen2

fotoartikelPlusHet maandblad Plus publiceert in het novembernummer een artikel over de wijze waarop een vereniging het geld uit een onverwacht legaat kan besteden. Ons Dineke Sluijtersfonds wordt hierbij uitgelicht als een voorbeeld hoe dit op een goede wijze uitgevoerd kan worden. Het artikel is voorzien van een foto van enkele van onze leden tijdens het waarnemen van vogels in de Eempolder. De foto is op een speciale manier tot stand gekomen. Hieronder de details, die uiteraard wel onder ons moeten blijven.ssst

artikelPlusDe foto is genomen in augustus maar omdat het artikel pas gepubliceerd zou worden in november moest het plaatje een winterse uitstraling hebben. Er is daarom gekozen voor een boomloze setting in de Eempolder en aan de figurerende leden is gevraagd om zich in winterjassen te kleden. De november-suggestie werd verder versterkt door de sessie ’s avonds te plannen, dit in verband met de lage zonnestand. Dat pakte die dag toevallig goed uit. Het regende op 3 augustus namelijk de hele dag maar tijdens de fotoshoot klaarde het op zodat onze leden, met de voorzitter voorop, er kleurig opstaan in een zomerzonnetje, pardon, tijdens een opklaring op een gure winterdag.

Plaats reactie


Beveiligingscode
Vernieuwen